الکتریکی (لوازم و خدمات)
الکترو رویال - لامپ های ال ای دی - چراغ های روشنایی - نمایندگی نمانور در کرج - نمایندگی تک غرب در کرج - نمایندگی کلید و پریز آسیا در کرج - الکتریکی در کرج - کالای برق در کرج - لوازم برقی در کرج - سیم و کابل در کرج - چراغ حیاطی در کرج - سیم کابل و نمایندگی محافظ سارا - چراغ های پارکی در کرج
مدیریت: حسن علیخانی
الکتریکی
شهر:
کرج
منطقه شهرداری:
منطقه 2
آدرس:
کرج ، میدان شاه عباسی ، بلوار امام زاده حسن ، پلاک 906

لامپ های ال ای دی

لامپ های ال ای دی نوعی از لامپ ها می باشند که برای روشنایی از دیودهای نورافشان بهره می برند که به صورت کلی می توان گفت این دیود نورافشان نیمه رسانا می باشد که سبب عبور جریان الکتریکی از خود می شود. کاربردها و مزایایی که لامپ های ال ای دی دارند می توان گفت که جایگاه خود را در صنعت روشنایی تثبیت کرده اند. کلمه ال ای دی که معادل فارسی آن دیود ساطع کننده نور می باشد می توان آن را حزئی از خانواده دیودها دانست.

کاربرد انواع لامپ های ال ای دی

لامپ های ال ای دی فاقد پرتوهای مادون قرمز و فرابنفش می باشند و قادر به تولید رنگ خالص می باشند. لام پای ال ای دی به گونه ای طراحی شده و ساختار آن ها به گنه ای می باشد که سلامت چشم و محیط را تحت تاثیر قرار نمی دهد و از مزایای اصلی لامپ های ال ای دی به شمار می رود.

در ابتدا یکی از معایب بزرگ لامپ های ال ای دی رنگ آن ها بوده ولی در حال حاضر با تغییر در ساختار آن ها رنگ این لامپ ها متناسب با محیط می باشد و مزایای خود را به دنبال دارد. در سالیان گذشته از لامپ های ال ای دی به عنوان لامپ های نشان گر استفاده می کردند ولی در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی در ساختار لامپ های ال ای دی از آن ها برای گسترش روشنایی و با نور سفید در دسترس عموم قرار گرفته است.

چراغ های روشنایی

تاریخچه ورود چراغ های روشنایی به ایران در ابتدا برای استفاده در حرم امام رضا بوده و مدت ها بعد گسترش بیش تری پیدا کرد و این در حالی می باشد که چراغ های روشنایی یکی از زمینه های مهم و اساسی در اقتصاد  و فرهنگ بوده است. با ورود چراغ های روشنایی، فرصت های مختلف زیادی برای کاهش پذیری انرژی های الکتریکی به وجود آورده است.

به طور کلی می توان سه دلیل را برای سطح مطلوبی برای چراغ های روشنایی در یک فضا را مشخص کرد.

سیم و کابل در کرج

در اغلب موارد سیم و کابل را به صورت یکسان در نظر می گیرند ولی باید این نکته را یادآوری کنیم که این دو مورد مجزا از یکدیگر می باشند به گونه ای که سیم ها از یک هادی الکتریکی تشکیل شده و کابل از چندین هادی تشکیل می شوند. اگر بخواهیم تفاوت سیم و کابل را به صورت کلی با یکدیگر مقایسه کنیم باید موارد زیر را در نظر داشته باشیم:

کابل ها حداقل دارای دو سیم به صورت سیم خنثی و سیم ارت می باشند که متصل به همدیگر می باشند و با پوشش PVC های رنگی پوشیده می شوند که این کار سبب می شود تشخیص نوع سیم برای شما راحت باشد. شما برای تهیه سیم و کابل در کرج، چراغ خیاطی در کرج و محصولات الکتریکی در کرج می توانید با مراجعه به فروشگاه الکترو رویال که نمایندگی نماور در کرج، نمایندگی تک غرب در کرج و همچنین نمایندگی کلید و پریز آسیا در کرج را برعهده دارد، تهیه و خریداری نمایید.

فروشگاه الکترو رویال با سابقه چندین ساله در حوزه الکتریکی و روشنایی می تواند خدمات سیم و کابل در کرج را برا همشهریان عزیز فراهم نماید.

تفاوت سیم و کابل

همانطور که اشاره شد، سیم و کابل با یکدیگر متفاوت می باشد و نمونه ای از تفاوت آن ها به شرح زیر می باشد:

کابل ها مجموعه ای از سیم ها بوده که به یکدیگر متصل می باشند.

سیم، هادی بوده و می تواند جریان الکتریکی را با استفاده از مدار عبور دهد.

جنس هادی ها از مس بوده که می تواند در برابر خوردگی مقاوم باشد و عملکردی به نسبت بهتر از آلومینیوم داشته باشد. در بسیاری از موارد شاهد این هستیم که به علت ارزانی و سبک بودن بیش تر از آلومینیوم استفاده می شود.

لوازم برقی در کرج

باتوجه به اینکه در سالیان اخیر، لوازم برقی با پیشرفت های چشمگیری روبه رو شده است پس لازم است که برای تهیه محصول خود اطلاعات کافی در مورد آن ها داشته باشید تا بتوانید یک خرید قابل قبول و مقرون به صرفه ای را رقم بزنید. براساس بسیاری از نظریه ها خرید لوازم برقی از دشوارترین کارهای منزل می باشد، به این علت که نیاز است از انواع مارک ها، آپشن های خاص و برندها و همچنین نوع عملکرد آن ها آشنایی داشته باشید.

در حال حاضر محدوده های زیادی برای فروش محصولات و لوازم برقی وجود دارد که پیشنهاد ما به شما برای تهیه لوازم برقی در کرج، فروشگاه الکترو رویال می باشد.

کلید و پریز

یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین وسیله برای هرخانه ای کلید و پریز می باشد که امروزه تاثیر بسزایی در دکوراسیون خانه نیز داشته است. در سالیان گذشته، کلید و پریزها از تنوع کم تری برخوردار بوده اند. کلید و پریز ها از لوازم الکتریکی مورد استفاده هر ساختمانی می باشد که برای قطع و وصلی جریان الکتریکی استفاده می شود.

کارشناسان ما در الکترو رویال که نمایندگی کلید و پریز آسیا در کرج می باشد، می توانند گزینه های مناسبی را برای خرید انواع کلید و پریز در اختیار شما عزیزان قرار دهند

الکترو رویال - لامپ های ال ای دی - چراغ های روشنایی - نمایندگی نمانور در کرج - نمایندگی تک غرب در کرج