دوخت روتختی در تهرانپارس

دوخت روتختی در تهرانپارس

روتختی ها مانند بالشت و تشک های مخصوص خواب، جزئی از کالاهای خواب می باشند. روتختی ها با الیاف و پارچه های مختلفی تولید و دوخته می شوند و مدل ها و طرح های بسیار متنوعی دارند. در یک تعریف کلی روتختی شامل یک سرویس تشکیل شده از چند لایه است که از چند عدد پارچه دوخته شده و برای استفاده در تخت خواب طراحی شده است. به طور کلی روتختی ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند و دسته بندی های مخصوص خود را دارند که در ادامه مطلب دوخت روتختی در تهرانپارس به شما معرفی می کنیم.

 در یک دسته بندی کلی روتختی ها به روتختی های کاوری، روتختی های دارای کاور، روتختی های قصلی و روتختی های پیکه طبقه بندی می گردند. در ابتدا بهتر است بدانید سرویس کامل کی روتختی دارای لحاف، روبالشی و تعدادی کوسن است. کاور پتو یک لحاف روتختی است که به صورت یک کاور دوخته شده و پتو درون آن قرار می گیرد.

کاورهای پتو در انواع مختلفی از جمله کاورهای زیپ دار و دارای دکمه یا ساده تولید می شوند. استفاده از دکمه و زیپ در کاورهای پتو برای راحت باز و بسته شدن و شست و شوی ساده تر کاور پتو می باشد. برای دوخت روتختی در تهرانپارس و سفارش روبالشتی و کاور پتو در تهرانپارس به خیاطی مستردوک مراجعه نمائید.

روبالشتی و کاور پتو در تهرانپارس

روبالشتی یکی دیگر از کالاهای خواب است که در تمامی سرویس های خواب دیده می شود. روبالشتی نیز مانند کاورپتو برای قرار گیری بالشت استفاده می شود. ابعاد روبالشتی ها متفاوت است و به نسبت اندازه بالشت تغییر می کند. روبالشتی ها و کاورهای پتو محدودیتی در طرح و رنگ بندی ندارند و شما می توانید هر کاورپتو یا روبالشتی را طبق سلیقه خود خریداری نمائید و از آن استفاده کنید. خیاطی مستردوک واقع در تهرانپارس به عنوان یکی از بزرگ ترین و برترین مراکز دوخت روتختی در تهرانپارس و روبالشتی و کاور پتو فعالیت دارد.

مجموعه تخصصی خیاطی مستردوک، خدماتی مانند دوخت شلوار مردانه و زنانه در تهرانپارس، تعمیرات تخصصی انواع لباس در تهرانپارس، تغییر سایز تخصصی انواع لباس در تهرانپارس، دوخت روتختی در تهرانپارس و بهترین خدمات خیاطی لباس و شلوار را به همگان ارائه می دهد. اگر شما هم به دنبال یک مرکز معتبر جهت دوخت روتختی در تهرانپارس و سفارش و خرید روبالشتی و کاور پتو در تهرانپارس هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم خیاطی مستردوک را انتخاب کنید.شماره تماس:77069614
شماره همراه: 09125026503
آدرس: تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه سوم و چهارم ، خیابان 212 شرقی ، رو به روی حسینیه بیت الزهرا ، پلاک 95

 

 

 

تاریخ ثبت: 1401/12/28