نمایندگی روشویی پی وی سی الگانته در منطقه 17

نمایندگی روشویی پی وی سی الگانته در منطقه 17

روشویی های پی وی سی دسته ای از روشویی های ساختمانی هستند که با ورود فناوری پی وی سی در سال های اخیر جایگزینی برای روشویی های قدیمی تر شده اند. پی وی سی یا پلی وینیل کلراید ماده ای است که امروزه در صنایع بسیار متعددی استفاده می شود و در بسیاری از صنایع بزرگ جهان مانند صنعت چوب جایگزینی برای برخی از مواد دیگر شده است. برای خرید انواع روشویی پی وی سی و اطلاع از قیمت روشویی پی وی سی در منطقه 17 با نمایندگی روشویی پی وی سی الگانته در منطقه 17 تماس بگیرید.

پی وی سی در اصل یک نوع پلاستیک کاملا فشرده و تشکیل شده از برخی ترکیبات مانند کربن می باشد. روشویی پی وی سی یک نوع روشویی با ساختار تشکیل شده با استفاده از فناوری پی وی سی است که به دلیل ویژگی ها و مزیت های پی وی سی بسیار کاربردی می باشد. یکی از مهم ترین خاصیت های پی وی سی مقاومت و استقامت بسیار بالای این ماده در شرایط محیطی متفاوت می باشد.

از طرفی بهتر است بدانید روشویی پی وی سی ضد آب است و در اثر برخورد آب در دراز مدت آسیبی نمی بیند. از این جهت استفاده از روشویی پی وی سی الگانته نسبت به روشویی های قدیمی برتری دارد. پی وی سی در کنار ویژگی های بسیار متعددی که دارد مقرون به صرفه است و خرید آن از نظر اقتصادی نیز مفید می باشد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت روشویی پی وی سی در منطقه 17 با نمایندگی روشویی پی وی سی الگانته در منطقه 17 تماس بگیرید.

روشویی پی وی سی الگانته در برابر گرما و حرارت های موجود در محیط و تغییرات دمایی مانند سرما و گرمای محیط مقاوم هستند و به عنوان عایقی در مقابل این موارد عمل می کنند. روشویی پی وی سی الگانته نسبت به روشویی های قدیمی تری که در منازل و ساختمان های مسکونی نصب می شد، از وزن بسیار پایین تری برخوردار است و نصب آن آسان تر می باشد.

قیمت روشویی پی وی سی در منطقه 17

نمایندگی روشویی پی وی سی الگانته در منطقه 17 یکی از بهترین مجموعه های فروش انواع روشویی پی وی سی الگانته در تهران است و در زمینه روشویی، شیرآلات ساختمانی، انواع سنگ های رزینی و محصولات بر پایه پی وی سی فعالیت دارد. نمایندگی روشویی پی وی سی الگانته در منطقه 17 مفتخر است با ارائه بهترین کیفیت و برترین محصولات بر پایه پی وی سی و محصولات ساختمانی تجربه ای متفاوت را برای همگان ایجاد کند.

اگر شما هم قصد خرید انواع روشویی پی وی سی الگانته، انواع شیرآلات ساختمانی، روشویی سنگی، روشویی سنگی رزینی و دیگر محصولات ساختمانی را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید تمامی این محصولات با نمایندگی روشویی پی وی سی الگانته در منطقه 17 تماس گرفته یا به نمایندگی روشویی پی وی سی الگانته در منطقه 17 مراجعه نمائید.مدیر: مهدی انصاری

شماره تماس: 55860155
شماره همراه: 09121498981
آدرس: تهران، اتوبان نواب ، اتوبان شهید چراغی، خیابان غلامرضایی یا زمزم پلاک 363و پلاک439

 

تاریخ ثبت: 1401/12/27