عمده فروشی شلوارک غواصی

عمده فروشی شلوارک غواصی

یکی از پرکاربردترین پارچه ها برای تولید لباس و شلوارک، پارچه مخصوص غواصی است. از پارچه های غواصی برای دوخت لباس های اسپرت، ورزشی و بسیاری از مدل لباس های دیگر استفاده می شود. از پارچه های غواصی در تولید برخی از لباس ها مانند لباس های بدنسازی از جمله شلوارک و رکابی بدنسازی نیز استفاده می شود. اگر شما هم قصد خرید انواع لباس و شلوارک غواصی دارید، به شما پیشنهاد می کنیم مجموعه تولیدی لباس های ورزشی و شلوار غواصی افشار را به عنوان عمده فروشی شلوارک غواصی انتخاب کنید.

پارچه های غواصی با استفاده از الیاف مخصوصی مانند پلی استر ساخته می شوند و در تمامی و رشته های ورزشی می توان از آن ها استفاده کرد. لباس ها و شلوارک های غواصی به گونه ای طراحی شده اند تا در تمامی فوصل سال اعم از فصل های گرم و سرد از آن ها استفاده شود. خرید انواع شلوار غواصی را از عمده فروشی شلوارک غواصی انجام دهید.

شلوار غواصی

به طور کلی پارچه های غواصی از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند و به راحتی کش می آیند. به همین دلیل از پارچه های غواصی در تولید بسیاری از لباس ها می توان استفاده کرد و از این جهت پارچه های غواصی در مد و فشن جایگاه ویژه ای دارند و بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا با استفاده از پارچه های غواصی لباس های ورزشی تحت برند خود تولید می کنند.

مجموعه تولیدی لباس های ورزشی و شلوارهای غواصی افشار ( فروشگاه آگرا ) واقع در میدان منیریه، یکی از برترین مراکز عمده فروشی شلوارک غواصی، تیشرت باشگاهی منیریه و عمده فروشی لباس ورزشی منیریه است. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای تهیه انواع لباس های غواصی، شلوارک غواصی و... مجموعه تولیدی افشار عمده فروشی شلوارک غواصی را انتخاب کنید.


مدیر: رضا افشار

شماره تماس: 66973365
شماره همراه: 09129389334
آدرس: تهران ، منیریه ، پاساژ تابان ، طبقه همکف ، پلاک 7

 

تاریخ ثبت: 1401/12/25